Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.

Novinky


přidané knihy za posledních 5 měsíců
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60
Yester a Li - Historie touhy (Bernhard Kellermann)
Čin, Praha, 1924, převazba, zažloutlé stránky, jinak velmi dobrý stav, 188 stran
cesta:/Beletrie/do r. 1955 do košíku 60,-Kč
Farm der Tiere (George Orwell)
Diogenes, Zürich, 1974, brožovaná vazba, 143 stran, výborný stav
cesta:/Katalog knih/Německé knihy do košíku 100,-Kč
Wells Fargo (J. R. Ferguson)
edice Pod hvězdami západu, DUNA, Praha, 1992, laminobrož. vazba, 173 stran
cesta:/Dobrodružné/po r. 1950 do košíku 50,-Kč
Mžikové obrázky - Hloží a bodláčí (Jindřich Šimon Baar)
Cyrillo-Methodějská knihtiskárna V. Kotrba, nákladem "Dědictví sv. Jana Nepomuckého", Praha, 1910, převazba, zažloutlé listy, na první straně otisk razítka, na straně 59 a 142 také otisky razítka, 162 stran
cesta:/Beletrie/do r. 1955 do košíku 65,-Kč
Der blaue Vogel (Utta Danella)
Lizenzausgabe mit Genehmigung des Hoffmann und Campe Verlages, Hamburg, 1975, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 510 stran
cesta:/Katalog knih/Německé knihy do košíku 50,-Kč
Lexikon der Superlative (Guinness)
Einmalige Rekorde, Sensationen und Höchstleistungen, Sonderausgabe Bertelsmann Lexikon-Verlag, Wien, 1975, brožovaná vazba, 319 stran
cesta:/Katalog knih/Německé knihy do košíku 50,-Kč
Černý opat (Edgar Wallace)
Naše Vojsko, Praha, 1971, originální umělohmotná omyvatelná vazba, 195 stran
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 50,-Kč
Cena za nevěru (Aleš Pivoda)
Víkend, Praha, 2000, laminobrož. vazba, výborný stav, 109 stran
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Strach na cestách (Mayer, Pivoda, Stach)
Víkend, Praha, 2001, laminobrož. vazba, 108 stran, výborný stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Bludičky na jednu noc (Aleš Pivoda)
Víkend, Praha, 1999, laminobrož. vazba, 108 stran, velmi dobrý stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Záblesk čepele (Jan Stach)
Víkend, Praha, 2002, laminobrož. vazba, 109 stran, výborný stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Jak se vraždí manželé II. Nové případy (Kratochvíl, Mayer, Pivoda)
Víkend, Praha, 2000, laminobrož. vazba, 105 stran, výborný stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Smrt krásné společnice (kolektiv autorů)
Víkend, Praha, 2000, laminobrož.vazba, 111 stran
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Jak se vraždí manželky II. (Kučera, Pivoda, Stach, Mayer)
Víkend, Praha, 2000, laminobrož.vazba, 110 stran, velmi dobrý stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Smrt v soudní síni (Karel Štorkán)
Víkend, Praha, 1999, laminobrož. vazba, 108 stran, velmi dobrý stav
cesta:/Detektivní příběhy/Ostatní do košíku 20,-Kč
Hráči - karty - karetní hry II. díl (Vojtěch Omasta, Slavomír Ravik)
II. díl, obálku a karetní úpravu navrhl Vojtěch Omasta, Práce, Praha, 1969, 1. vydání, 206 stran, začíná stranou 105, strany v podobě karet, volně vloženy do papírového obalu, velmi dobrý stav, obsahuje: Dějiny karet, společenské hry I, společenské hry II, hry žolíkového typu, pasiáns a vykládání karet
cesta:/Katalog knih/Varia do košíku 450,-Kč
Nizozemština - dovolená? vezmi mě s sebou. ()
Rebo productions, Praha, 1994, laminobrož. vazba, obsahuje nejdůležitější fráze a slovník, 149 stran
cesta:/Katalog knih/Učebnice do košíku 38,-Kč
Česko anglická konverzace (Kollmannová, Janešová, Prokopová)
SPN, Praha, 1984, laminovazba, velmi dobrý stav, nejčastější fráze + slovník, 283 stran
cesta:/Katalog knih/Učebnice do košíku 50,-Kč
Rady bylináře Pavla (P. Váňa)
přírodní léčba bylinami a životním magnetismem, Áka čejkovo nakladatelství Praha, 1990, obálka a grafika Ing. Jaroslav Čejka, vydání první, brožovaná vazba, 128 stran
cesta:/Katalog knih/Léčitelství do košíku 70,-Kč
Příručka česko - ruské konverzace ()
Svět sovětů, Praha, 1961, originální omyvatelná vazba, 253 stran, zažloutlé listy
cesta:/Katalog knih/Učebnice do košíku 30,-Kč
Kishons beste Geschichten ()
Herbig, Berlin-München, 1987, celoplátěná vazba s přebalem, 319 stran, přebal pošpiněný
cesta:/Katalog knih/Německé knihy do košíku 70,-Kč
Hořící kámen - 53 pohádky z Moravy a odjinud (Kolektiv autorů)
Blok, Brno, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, potrhaný a pošpiněný přebal, 311 stran, il. Dagmar Berková, (uloženo vitrína)
cesta:/Pohádky/po r. 1950 do košíku 110,-Kč
Dědeček automobil (Adolf Branald)
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1958, 2. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, ilustroval, obálku a vazbu navrhl Kamil Lhoták, 254 stran.
cesta:/Rarity/Ilustrátoři do košíku 300,-Kč
Putování za švestkovou vůní (Ludvík Aškenazy)
Státní nakladatelství krásné literatura, hudby a umění, Praha, 1959, edice klubu čtenářů, svazek 918, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, přebal odřený, obálku a vazbu navrhl Vladimír Fuka.
cesta:/Beletrie/po r. 1955 do košíku 120,-Kč
Pověst o Ulenspieglovi (Charles de Coster)
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1962, 2. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný, odřený, na okrajích a hřbetu potrhaný přebal, dobrý stav, ilustrace Vojtěch Tittelbach, 434 stran - Hrdinské, veselé i slavné příběhy Thylberta Ulenspiegela a Lamma Goedzaka v zemi Flanderské i jinde.
cesta:/Beletrie/po r. 1955 do košíku 90,-Kč
U veselého věnce Antonína Strnadla (sestavil dr.Josef Strnadel)
Albatros, Praha, 1975, 1. vydání, ilustrace Antonín Strnadel, pevná celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, natržený přebal, 140 stran.
cesta:/Pohádky/po r. 1950 do košíku 100,-Kč
Nadšenci a podivíni (František Langer)
Albatros, Praha, 1987, 1. vydání, ilustroval Lubomír Anlauf,, celoplátěná vazba, přebal chybí, velmi dobrý stav, 194 stran
cesta:/Beletrie/po r. 1955 do košíku 50,-Kč
Čierny Mustang (Karl May)
Smena, Bratislava, 1967, ilustrátor Gustav Lehen, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, přebal chybí, pozn. Kniha je napsána ve slovenštině.
cesta:/Dobrodružné/po r. 1950 do košíku 40,-Kč
Poklad na striebornom jazere (Karel May)
Mladé léta, Bratislava, 1968, 2. vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, ilustrace Teodor Schnitzer, 608 stran, (slovenský jazyk)
cesta:/Dobrodružné/po r. 1950 do košíku 150,-Kč
Posledný človek z Atlantídy (Alexander Belajev)
Mladé léta, Bratislava, 1975, 1. vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, ilustrace Juraj Šutovský, 269 stran, (slovenský jazyk)
cesta:/Dobrodružné/po r. 1950 do košíku 50,-Kč
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60