Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Beletrie/do r. 1955
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60 61..90 91..120 121..150 151..180
... A spol. (Jean-Richard Bloch)
SVOBODA, Praha, 1951, originální celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav, 393 stran
do košíku60,-Kč
...a hvězdy mlčí (A.J. Cronin)
Praha, 1944, 1. vydání, , pevná vazba s plátěným hřbetem, okraje odřené, nmísty skvrny, 336 stran.
do košíku70,-Kč
A přece klasikové (Jarmila Glazarová)
Státní pedagogické nakladatelství, Praha, typografie Oldřich Hlavsa, ilustrace Václav Rabase, originální papírová vazba, uvolněné listy, jinak dobrý stav,
do košíku10,-Kč
Adamité (F.J. Čečetka)
J.R. Vilímek, Praha, 1931, ilustrace Josef kočí, originální celoplátěná vazba, přebal chybí,v zadní části politá, dobrý stav, 381 stran, III. díl trologie Selská vojna
do košíku75,-Kč
Alak Šak (Vladimír Hor)
Pražské akciové tiskárny, Praha, 1944, originální pevná vazba, přebal chybí, mírně pošpiněné stránky, jinak velmi dobrý stav, 378 stran, edice větrná růže
do košíku40,-Kč
Aleksandr I. - 1. a 2. díl (Merežkovský D. S.)
Kvasnička a Hampl, Praha, 1927, 1. a 2. díl, 1. díl: svazek 14., díl I.-III., 2. vydání, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba, zdobená, zlacená, lehce zažloutlé listy, lehce uvolněná vazba, vazba lehce poškozená, hrany listů lehce upšiněny, 304 stran; 2. díl: svazek 15., díl IV.-VI., 2. vydání, výborný stav, orig. celoplátěná vazba, zdobená, zlacená, lehce zažloutlé listy, lehce ušpiněná vazba, 308 stran
do košíku250,-Kč
Alexandrijská Piscilla (Maurice Magre)
Čin, Praha, 1940, překlad Emanuel Čupr, originální celoplátěná vazba, věnování, jinak velmi dobrý stav, 280 stran
do košíku45,-Kč
Alibi (František Němec)
Melantrich, Praha, 1948, ilustrace Antonín Pelc, originální pevná vazba, dobrý stav, zažloutlé listy, 196 stran
do košíku50,-Kč
Alma Mater (Anna Maria Tilschová)
Fr.Borový, Praha, 1948, obálka, vazba Václav Sivko, 4400 výtisku, poloplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 304 stran
do košíku150,-Kč
Amaranta (Gabriele d Annunzio)
Čin, Praha, 1943, 1. vydání, graf. úprava R. Šváb, 1. vydání, originální pevná vazba, velmi dobrý stav, 218 stran
do košíku135,-Kč
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60 61..90 91..120 121..150 151..180