| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > >> |
| Babbitt (Sinclair Lewis) | |
| Družstevní práce, Praha, 1937, 2. vydání, překlad Miloslav Houska, úprava Ladislav Sutnar, obálka Jaroslav Šváb, celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 432 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Bílé břízy na podzim (Arnošt Lustig) | |
| Československý spisovatel, Praha, 1966, obálka a vazba Zdeněk Seydl, na obálce fotografie Bohumila Straky, 1. vydání, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 88 stran, edice Život kolem nás | |
| do košíku | 200,-Kč |
| Brána svobody (Stevan J. Jskovljević) | |
| Družstevní práce, Praha, 1938, 6600 výtisků, překlad Otakar Kolman, úprava Ladislav Sutnar, obálka Alois Moravec, vazba Emanuel Frinta, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 380 stran | |
| do košíku | 200,-Kč |
| Býti zrnkem soli (Miroslav Hanuš) | |
| Československý spisovatel, Praha, 1949, obálka a vazba Václav Sivko, typografická osnova A. Dvořák, 8000 výtisků, pevná vazab s přebalem, dobrý stav, 216 stran | |
| do košíku | 250,-Kč |
![]() | Cesta k mistrům (František Gottlieb) |
| ČS spisovatel, Praha, 1958, obálka, vazba a typo Zdeněk Seydl, 1. vydání, 9000 výtisků,celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 148 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Cesta na konec světa (Hakon Mielche) | |
| Družstevní práce, Praha, 1941, překlad Valdemar Kučera, 9900 výtisků, úprava, obálka a vazba Jaroslav Šváb, mapka, 421 kreseb, 26 fotografií, celoplátěná vazba s přebalem, na okrajích a rozích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 285 stran | |
| do košíku | 350,-Kč |
| Cibuláři (Anton Ingolič) | |
| Družstevní práce, Praha, 1940, 4400 výtisků, překlad Bohuš Vybíral, obálka a vazba Jaroslav Šváb, celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav, 324 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Čarovný svět (sestavila Marie Majerová) | |
| Nákladem ústředního dělnického knihkupectví a nakladatelství, Praha, 1927, pevná vazba, výborný stav, lehce odřené hrany, ilustrace V. Hübschmanna a V. H. Brunnera, 121 stran. | |
| do košíku | 450,-Kč |
| Čertovo kolo (Ema Řezáčová) | |
| Družstevní práce, Praha, 1944, 1. vydání, obálka Kamil Lhoták, pevná vazba s přebalem, mírně odřený přebal, dobrý stav, 280 stran | |
| do košíku | 500,-Kč |
| Člověk nikdy neví (G.B.Shaw) | |
| Družstevní práce, Praha, 1931, 1700 výtisků, autorisované vydání, titulní kresba Zdeněk Kratochvíl, obálka Ladislav Sutnar, brožovaný výtisk, nerozřezané listy, dobrý stav, 168 stran | |
| do košíku | 3000,-Kč |
| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > >> |