Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Rarity/Ilustrátoři
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   >  >>
Adam a Otka (Bohumil Říha)
Albatros, Praha, 1981, ilustrace Jitka Kolínská, pro děti od 7 let,pevná kartonová vazba, 111 stran.
do košíku100,-Kč
Anastazius Kočkorád Velký kouzelník (Rudolf Slawitschek)
J.R. Vilímek, Praha,1942, 1. vydání, ilustrace Jiří Trnka, kartonová vazba s poškozeným papírovým přebalem, 90 stran.
do košíku1200,-Kč
Anička z I. A (Jan Ryska)
SNDK, Praha, 1968, ilustrace Helena Rokytová, originální laminovazba, dobrý stav, uvolněná vazba, lepená, 147 stran
do košíku120,-Kč
Bidlova čítanka (František Bidlo)
Vydalo Státní nakladatelství krásné, literatury, hudby a umění, Praha, 1959, 1. vydání, 113. svazek, edice Klubu čtenářů, předmluva Arsen Pohribný, obálku, vazbu a grafickou úpravu navrhl Stanislav Kohout, celoplátěná vazba, přebal chybí, vazba lehce odřená, listy zažloutlé, dobrý stav, 502 stran.
do košíku530,-Kč
Bláznivý měsíc (František Kropáč)
A. Král, Praha, 1927, obálka Václav Rabas,brožovaná v papírvé obálce, špatný ořez úvodních stran, některé dvoustrany uvolněné, 159 stran.
do košíku750,-Kč
Broučci (Jan Karafiát)
SNDK, Praha, 1968, ilustroval Jiří Trnka, 80000 výtisků, celoplátěná vazba, velmi dobrý stav, chybí přebal, 111 stran
do košíku110,-Kč
Bylo - nebylo (Jan Čarek)
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1957, pevná vazba, výborný stav, ilustrace Milada Marešová, 45 stran.
do košíku200,-Kč
Casanova v Čechách (Vítězslav Tichý)
Svobodné slovo, Melantrich, Praha, 1958, 1.vydání, Jeho poslední léta v Duchcově 1785 - 1798, Obálka, vazba, předsádka a ilustrace Vojtěcha Kubašty, 8000 výtisků, celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 200 stran
do košíku250,-Kč
Cesta kolem světa za osmdestát dní (Verne Jules)
Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha, 1955, origi. celoplátěná vazba s přebalem, přebal potrhaný, velmi dobrý stav, přeložil a poznámkami opatřil J. Pospíšil, 46 kolážemi ilustroval a doslov napsal Hoffmeister, v SNKLHU první vydání.
do košíku300,-Kč
Cinderella (Vojtěch Kubaštaq)
1982 by Artia, Prague, rozkládací prostorové leporelo, ilustrace Vojtěch Kubašta, poškozeno.
do košíku600,-Kč
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   >  >>