Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Rarity/Podpisy autorů
  <<  <   1  2  3  4   >  >>
, ()
do košíku0,-Kč
, ()
do košíku0,-Kč
Červená země (Jaroslav Bednář)
Družstevní práce, Praha, 1928, podpis autora, 21 kreseb Jana Štursy, úprava a vazba Emanuel Frinta, vytištěno na japanu, 2300 výtisku, převazba, vevázána obálka, velmi dobrý stav, 165 stran.
do košíku800,-Kč
Člověk na zemi (Adolf Veselý)
J.Otto, Praha, 1927, s podpisem autora, sešit, pošpiněný přebal, 48 stran
do košíku100,-Kč
Kniha z přírody (Jan Vrba)
Nakladatelství J. Otto, Praha, 1926, 2. vydání, podpis autora, originální pevná vazba, dobrý stav, 394 stran
do košíku150,-Kč
Královna krásy (Marie Majerová)
Melantrich, Praha, 1939, podpis autorky, celoplátěná vazba, chybí přebal, mírně pošpiněné desky, dobrý stav, 152 stran
do košíku160,-Kč
Les (Jan Vrba)
Nakladatelství J. Otto, Praha, 1930, 9. vydání, podpis autora, celoplátěná vazba, chybí přebal, dobrý stav, 270 stran
do košíku230,-Kč
Listy z knih bolesti Československého národa 1938 - 1945 - Švehla Jeník- z cyklu "Pět roků za mřížem (V. Ambrož-text, Švehla Jeník )
Vydavatel, místo a rok vydání neuvedeno, velmi dobrý stav, převazba s plátěným hřbetem, podpis autora, listy lehce zažloutlé, předsádky ve spodní části zvrásněny nejspíše poškozeno politím, hřbet odřený, na dvou místech natržený, vazba i listy lehce pošpiněny užíváním, 22 stran - na přední předsádce nalepen text V. Ambrože. Obrazy J. Švehly z cyklu "Pět roků za mřížemi", dokazují skrytou sílu českého nebojácného člověka v době, kdy sám trpěl a přesto vzbuzoval a dodával odvahu a víru v novou svobodu. Obrazy z doby největšího útlaku českého národa vznikaly tajně, většinou na samotkách věznic v Táboře, Č. Budějovicích, pankráci, Terezíně, Zhořelci, Budyšíně, Rottebburku nad Nekarem, Drážďanech, Cvikově, Lengenfeldu a jiných. Obrazy vyjádřují pohled na různé události z té doby např.- 30.IX.1938- Osudný den - počátek Golgaty Československé republiky, 21.XI. 1938-Dokonáno jest-orvána naše zem - loučení uprchlíků Čechů, Vpád Němců - zatýkání, mučení, Obrana národa, Obraz utrpení a bolesti v káznicích, Naše modlitba-sepjaté ruce vezňovy prosí za vlast, město rodinu, sílu a svobodu, Poslední akordy písně života vězňů - místo skonu vězňů. (uloženo- vitrína za pultem)-NEPRODEJNÉ
do košíku5000,-Kč
Malá kronika dnů (Růžena Nasková)
Československý spisovatel, Praha, 1947, 1. vydání, podpis autorky, obálka a grafická výzdoba Zdeněk Guth-Dobrovský, pevná vazba s přebalem, dobrý stav, 124 stran
do košíku170,-Kč
Malí Američánkové (Hasmandová Fanna)
Josef Dostál, Litomyšl, není uveden rok vydání, podpis autora, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba, zlacená, listy lehce zažloutlé, 64 stran
do košíku200,-Kč
  <<  <   1  2  3  4   >  >>