| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > >> |
| Aleksander Sergejevič Puškin (O rybáři a rybce) | |
| Nákladem Ruské matice, rok vydání neuveden, brožovaná, velmi dobrý stav, obálka B.Gorský, ilustrace G.Šlichta, 14 str, | |
| do košíku | 280,-Kč |
![]() | Andersenův čtyřlístek - Statečný cínový vojáček (H. Ch. Andersen) |
| Osveta, Martin, rok vydání neuveden, obrázky Václav Boukal, poškozeno, umazáno, 4 strany. | |
| do košíku | 60,-Kč |
| Bacilínek (Dr. K. Driml, Dr. J. Veselý) | |
| Vojtěch Šeba, Praha, ilustrace - barevné Oto Bubeníček, ostatní il. Vít Skála, originální pevná vazba, odřené desky, poškozená vazba, lepená, první tři listy potrhané , místy skvrny , v dolní části poškozeno používáním, psáno podle loutkové hry, 109 stran | |
| do košíku | 700,-Kč |
| Broučci (Jan Karafiát) | |
| Plzákovo nakladatelství, Praha 1946, originální pevná vazba, poškozena, vazba odřená, četné skvrny, ilustrace Otakar Štáfl, 91 stran, 5 000 výtisků | |
| do košíku | 400,-Kč |
| Co vyprávěla Afrika dětem (Haliburton) | |
| Josef Doležal, Červený Kostelec, 1941, pevná vazba,poškozena, zažloutlé listy znečištěné hnědými skvrnami, kniha polita, lepená, 99 stran, il. Kubašta | |
| do košíku | 75,-Kč |
| Čarovné kvítí (Martínek Vojtěch) | |
| Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1943, ilustroval František Vrobel, velmi dobrý stav, orig. pevná vazba, ušpiněná vazba, psáno propiskou, některé listy ušpiněné od užívání, lehce zažloutlé listy, psáno propiskou, ošoupané rohy vazby, hřbet poškozen a částečně utržen, 162 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
![]() | Děti Justynčiny (Michael Balucký) |
| I. L. Kobrova, Praha, ilustrace od M. Baluokého, originální pevná vazba, velmi dobrý stav, 68 stran | |
| do košíku | 80,-Kč |
| Dvanáct pohádek (Jiří Mahen) | |
| Družstevní práce, Praha, 1947, 2. vydání, ilustroval Jiří Trnka, převazba, na vazbě drobné žlutohnědé flíčky, které jsou i na některých stránkách knihy, listy po okrajích zažloutlé, velmi dobrý stav, 123 stran, 27 obrázků (barevné i černobílé). | |
| do košíku | 800,-Kč |
| Erbenovy pohádky (K.J. Erben) | |
| Melantrich, Praha, 1948, 4. vydání, svazek 3., kartonová vazba, ušpiněná, s plátěným hřbetem, 112 stran. | |
| do košíku | 600,-Kč |
| Franta Kaštan a jeho společníci (Bohumil Schweigstill) | |
| Nakladatel E. Weinfurter, Praha, 1933, ilustrace František Lev, originální pevná ilustrovaná vazba, mírně ušpiněná, lehce rozlepená vazba, soukromé věnování vepsal Fr. Lev, 85 stran | |
| do košíku | 350,-Kč |
| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > >> |