Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Časopisy
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60
Alibi mrtvého (Vladimír Henzl)
Albatros, Praha, 1970, KARAVANA č.30, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, další obsah: Švédsko - země známá - neznámá?, starý známý Červenomodrý Metuzalém, nová dobrodružství na Dobrodružné stezce
do košíku40,-Kč
Alibi mrtvého (Vladimír Henzl)
Albatros, Praha, 1970, KARAVANA č.30, brožovaná vazba, velmi dobrý stav- na přední desce nalepen proužek průhledné izolepy, další obsah: Švédsko - země známá - neznámá?, starý známý Červenomodrý Metuzalém, nová dobrodružství na Dobrodružné stezce
do košíku40,-Kč
Besedy lidu (redaktor Jakub Loukota)
J.Otto, Praha, 1917, Laciný prostonárodní obrázkový časopis, Ročník XXV., polokožená vazba, dobrý stav, 324 stran
do košíku400,-Kč
Besedy lidu (redaktor Karel vika)
J. Otto, knihkupec C. Kr. české university, Praha, 1909, ročník XVII., originální pevná vazba, velmi dobrý stav, zažloutlé listy,
do košíku300,-Kč
Besedy lidu (redaktor Karel Vika)
J. Otto, Knihkupec C. Kr. české university, Praha, 1910, ročník XVIII., originální pevná vazba, dobrý stav, zlomený obal, zažloutlé listy, vytržené listy.
do košíku200,-Kč
Cedry na Libanonu (Alois Musil)
Albatros, Praha, 1968, KARAVANA č.9, brožovaná vazba, velmi dobrý stav, další obsah: Výběr zajímavostí
do košíku40,-Kč
Časopis pokrokového studentstva (redigoval J. Kopal)
vydal Josef Felix, Praha, 1904, převazba, velmi dobrý stav, ročník VII.
do košíku180,-Kč
Časopis učitelek ()
ZÚJU v Království Českém, Čáslav, 1911, ročník XVIII., kompletní ročník 1 - 20 (chybí číslo 9), v zadní části přílohy k některým číslům, velmi dobrý stav, převazba s plátěným hřbetem, zlaceno, vazba mírně ušpiněná a poškozená, listy zažloutlé, některé listy mírně ušpiněné, 348 stran časopisu + 44 stran příloh
do košíku450,-Kč
Časopis učitelek (kolektiv autorů)
nákladem Jednoty učitelek, Praha, 1907, převazba, listy zažloutlé - místy pokryté drobnými hnědými fleky,ročník časopisů XIV., příloha - Škola mateřská a ručních prací,
do košíku450,-Kč
Československá fotografie (vedoucí redaktor Jaroslav Spousta)
Orbis, Praha, 1961, Ročník XII., Časopis pro ideovou a odbornou výchovu fotograf. pracovníků, orig. pevná vazba, velmi dobrý stav, 192 stran + př.
do košíku750,-Kč
  <<  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >  >>
1..30 31..60