| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | > >> |
| ... a naslouchali pro Hitlera (Günter W. Gellermann) | |
| Bonus A, Brno, 1995, originální brožovaná vazba, výborný stav, 335 stran, obálka a grafická úprava Miroslav Kubíček, první vydání. | |
| do košíku | 120,-Kč |
| ...hladem v nadbytku - lidé a jejich osudy v USA (Friedrich Elarth) | |
| Orbis, Praha, 1944, 2. vydání, originální pevná vazba, dobrý stav, 206 stran + 16 stran příloh s 35 obrázky | |
| do košíku | 300,-Kč |
![]() | 17.listopad (více autorů) |
| Ústřední Svaz ČS Studentstva, Praha, 1945, Almanach odboje čs studentstva v letech 1939 - 1945, obálka František Muzika, slepeno ex libris, dobrý stav, drobná hnědá skvrna na přebalu, natržený přebal, 144 stran | |
| do košíku | 250,-Kč |
![]() | 1945 Nikdy nekvatly šeříky tak krásně (Jan Galandauer, Miroslav Honzík) |
| Svoboda, Praha, 1985, 1. vydání, přebal, vazba a úprava Václav Kučera, dobrý stav, chybí přebal, 184 stran | |
| do košíku | 50,-Kč |
![]() | 20. výročí historických dnů revolučních bojů na okrese Praha-východ (Zámišová) |
| OV KSČ Prahavýchod a SPB Praha východ, brožované vydání, vazba lehce zohýbaná a potrhaná, OBSAh: výpisy z obecních kronik z květnových dnů roku 1945, (úvod, Bořanovice, Sedlec u Líbeznic, Měšice, Chabry, Ďáblice, Čakovice, Letňany, Kbely, St. Boleslav, Brandýs, Čelákovice, H. Počernice, Kyje , Úvaly, Běxchovice - Dubeč, Kolovraty, Říčany, Říčanyˇ-ČSD, Stránčice, Mnichovice, Velké Popovice, Ondejov, Uhřiněves. | |
| do košíku | 400,-Kč |
![]() | 21. srpen 1968 (Antonín Benčík, Josef Domaňský) |
| Delta, Praha, 1990, 1¨. vydání, brožovaná, výborný stav, 160 stran | |
| do košíku | 25,-Kč |
![]() | 28. říjen 1918-skutečnost, sny a iluze (Václav Čada) |
| Mladá fronta, Naše vojsko, Praha, 1988, svazek 57, edice archiv, první vydání, originální brožovaná vazba, velmi dobrý stav. | |
| do košíku | 70,-Kč |
| 63 dni do Dallasu (Karel Kyncl) | |
| Vydavatelství časopisů MNO, Praha, 1966, periodická řada Magnet, číslo 9, brožovaný výtisk, odřený hřbet desek, dobrý stav, 214 stran | |
| do košíku | 100,-Kč |
| Adolf Hitler - Cesta k moci (Konrad Heiden) | |
| ARA, Bratislava, 2002, originální pevná vazba s laminopřebalem, výborný stav, 411 stran, | |
| do košíku | 280,-Kč |
| Adolf Hitler a jeho cesta k moci (Rainer Zitelmann) | |
| Agentura V.P.K., Praha, 1993, originální brož. vazba, výborný stav, přeložil Dr. Šístek podle 3. vydání z roku 1990. | |
| do košíku | 90,-Kč |
| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | > >> |