Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Auto, moto, lodě, letadla
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8   >  >>
Atlas letadel Třímotorová dopravní letadla (Václav Němeček, Pavel Týc)
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1979, 1. vydání, obálka Milan Hodík s použitím kreseb Miroslava Balouse, barevné kresby Miroslav Balous, technické výkresy Stanislav Smékal a Václav Němeček ml., grafická úprava Milan Hodík, plátěná vazba s přebalem, mírně potrhaný přebal, 176 stran, 89 obrázků, 53 tech. výkresů a 16 kreseb
do košíku145,-Kč
Atlas letadel Třímotorová dopravní letadla (Václav Němeček, Pavel Týc)
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1979, 1. vydání, obálka Milan Hodík s použitím kreseb Miroslava Balouse, barevné kresby Miroslav Balous, celoplátěná vazba, chybí přebal, pár uvolněných a pomačkaných listů, 176 stran
do košíku120,-Kč
Atlas letadel Třímotorová dopravní letadla (Václav Němeček, Pavel Týc)
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1979, 1. vydání, obálka Milan Hodík s použitím kreseb Miroslava Balouse, barevné kresby Miroslav Balous, technické výkresy Stanislav Smékal a Václav Němeček ml., grafická úprava Milan Hodík, celoplátěná vazba s přebalem, mírně potrhaný přebal, 176 stran, 89 obrázků, 53 tech. výkresů a 16 kreseb
do košíku120,-Kč
automobil Polski Fiat 125P (Čech Jaroslav Ing.)
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, uvnitř zřejme bylo polito vodou, listy zvrásněné a místy zašpiněné.
do košíku50,-Kč
Automobily I.- pro I. ročník SOU (Milan Pilárik, Jiří Pabst)
Informatorium, Praha, 2000, 1.vydání, brožovaná, dobrý stav, 160 stran
do košíku80,-Kč
Automobily II.- pro II. ročník SOU (Milan Pilárik, Jiří Pabst)
Informatorium, Praha, 2000, 1.vydání, brožovaná, dobrý stav, 135 stran
do košíku80,-Kč
Automobily III.- pro III. ročník SOU (Milan Pilárik, Jiří Pabst)
Informatorium, Praha, 2000, 1.vydání, brožovaná, dobrý stav, 157 stran
do košíku70,-Kč
Autosalón vozy pro devadesátá léta (Tomáš Hyan)
Pressfoto, Praha, 1. vydání, překlad Horymír Junek, Gabriela Husáková, foto Pavel Vácha, grafická úprava František Vlach, 21 jednotlivých karet v deskách, dobrý stav
do košíku80,-Kč
Bouřlivá Oblaka (Liškutín Miroslav A.)
Naše vojsko, Praha, 1992, 1. vydání, edice Fakta a svědectví, svazek 114, výborný stav, brožovaná vazba, v zadní části kousek vazby odtržen, 160 stran
do košíku80,-Kč
Bouřlivá Oblaka (Liškutín Miroslav A.)
Naše vojsko, Praha, 1992, 1. vydání, výborný stav, brožovaná vazba, na zadní části odtržená cenovka, lehce ošoupaný hřbet, 160 stran
do košíku75,-Kč
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8   >  >>