| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | > >> |
![]() | ... a znali jen kámen (Josef Brinke) |
| Novinář, Praha, 1971, cesta geografa s československou vědeskou expedicí Moravského musea do Austrálie, kresby autor, grafická úprava Stanislav Haštaba, brožovaný výtisk s přebalem, na okrajích mírně potrhaný přebal, dobrý stav, 224 stran | |
| do košíku | 60,-Kč |
| 100 nejkrásnějších měst světa (kolektiv autorů) | |
| Rebo productions, Dobřejovice, 2002, první vydání, Největší poklady lidstva na pěti kontinentech, pevná laminovazba s přebalem, výborný stav, 208 stran | |
| do košíku | 300,-Kč |
| 21 let v Argentině (Anna Kodýtková) | |
| MF, Praha, 1956, 2. přepracované vydání, originální pevná vazba s přebalem, dobrý stav, přebal odřený, v přední části podpis autorky, 186 stran, ilustrace, obálka, vazba Bohumil Vašák, edice Glóbus, sv. 21 | |
| do košíku | 65,-Kč |
| 30 000 Li po Číně (Boris Polevoj) | |
| Svět sovětů, Praha, 1960, 1. vydání, ilustrace, obálka, vazba a předsádka Jaroslav Bejček, grafická úprava Milan Albich, originální celoplátěná vazba s přebalem, pošpiněný a na okrajích potrhaný přebal, pošpiněné okraje listů, 344 stran textu, 24 stran příloh | |
| do košíku | 70,-Kč |
| 4 světy (Ivan Bulík) | |
| Fortuna Print, Praha, 2005, pevná lamino vazba, výborný stav, 220 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| 4 světy (Ivan Bulík) | |
| Fortuna Print, Praha, 2005, pevná lamino vazba, výborný stav, 220 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| 999 turistických zajímavostí České republiky (David Petr, Soukup Vladimír) | |
| Euromedia Group, k. s. Knižní klub, Praha, 1999, 1. vydání, výborný stav, originální laminovazba, mírně poškrábaná a ušpiněná vazba od užívání, fotografie Vlata Luťanská, Ivan Tichý, 392 stran + 59 stran Autoatlas | |
| do košíku | 400,-Kč |
| Abeceda národů (Josef Wolf) | |
| Horizont, Praha, 1984, 1. vydání, přebal, vazba a grafická úprava Karel Kárász, originální celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 272 stran | |
| do košíku | 180,-Kč |
| Africká cesta (Elsanda Goode Robesonová) | |
| Melantrich, Praha, 1949, pevná vazba, papírový přebal - potrhaný, odřený, chybějící rohy, velmi dobrý stav | |
| do košíku | 100,-Kč |
| Africká odysea (John L. Brom) | |
| Orbis, Praha, 1972, celoplátěná vazba, papírový přebal, velmi dobrý stav, 232 stran textu, 16 stran černobílých příloh, 4 strany barevných příloh | |
| do košíku | 110,-Kč |
| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | > >> |