| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > >> |
![]() | 100 největších katastrof (Michael Pollard) |
| Columbus, Praha, 1998, 1. vydání, laminovazba, výborný stav, 109 stran | |
| do košíku | 170,-Kč |
| Atlas () | |
| Atlas, rok neuveden, dobrý stav, není kompletní, 1. pořadač, výběr z obsahu-Amerika-severní, střední, jižní, Evropa- západní, východní, Rusko, atřední, Balkán, Afrika, Indie, Asie, dálný, blízký východ, Austrálie, Oceánie, hosp. velmoci, pouště a neobydl. území, řeky, jezera, moře, oceány, hory, sopky | |
| do košíku | 200,-Kč |
| Atlas záhadných míst (Jenifer Westwoodová) | |
| Knižní klub, Praha, 1994, originální pevná vazba s laminopřebalem, výborný stav, 240 stran, první vydání, nevysvětlitelná posvátná místa, symbolické krajiny, starověká města a ztracené země světa | |
| do košíku | 450,-Kč |
| Automatisace a společnost (Samuel Lilley) | |
| Orbis, Praha, 1958, brožovaná, velmi dobrý stav, 1. vydání, Malá moderní encyklopedie ( MME), svazek 5, str. 218 | |
| do košíku | 100,-Kč |
| Cesta kolem světa - Průvodce cestovatele (Dwight Holing) | |
| Svojtka a Co., Praha, 2004, laminovaná vazba, dotisk prvního českého vydání, poškrabaná přední deska, jinak velmi dobrý stav, 287 stran. | |
| do košíku | 275,-Kč |
| Co je co ? 1 (Ing. Roman Reisenauer,CSc. s kolektivem) | |
| PRESSFOTO, Praha, 1982, 2. přepracované a doplněné vydání, grafická úprava Josef Týfa, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně odřený přebal, velmi dobrý stav, 714 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Co je co ? 2 (Ing. Roman Reisenauer,CSc. s kolektivem) | |
| PRESSFOTO, Praha, 1983, 2. přepracované a doplněné vydání, grafická úprava Josef Týfa, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně odřený přebal, velmi dobrý stav, 895 stran | |
| do košíku | 230,-Kč |
| Co je co ?3 (kolektiv autorů) | |
| PRESSFOTO, Praha, 1984, 2. přepracované a doplněné vydání, grafická úprava Josef Týfa, originální celoplátěná vazba s přebalem, mírně odřený přebal, velmi dobrý stav, 547 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Česká ročenka (Vena Kuttan) | |
| Nakladatelství "České ročenky" v Plzni, 1927, 4. ročník, každoroční populární encyklopedie praktického vědění pro každého, originální celoplátěná vazba, mírně poškozená vazba, dobrý stav, 600 stran | |
| do košíku | 150,-Kč |
| Československá vlastivěda - Hudba (kolektiv autorů) | |
| Nakladatelství Horizonta, Praha, 1971, orig. pevná vazba s přebalem, přebal lehce potrhaný, velmi dobrý stav, 436 stran textu, 11 stran barevných příloh, náklad 20000 výtisků, dějiny slovenské hudby ze slovenštiny přeložil Bužga, obrazová příloha Stanislav Jareš, notové příklady Alžběta Krauseová, obálka, vazba a grafika Josef Týfa. (Československá vlastivěda díl IX, umění., svazek 3 hudba) | |
| do košíku | 550,-Kč |
| << < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | > >> |