Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Horory, čarodějnice, upíři
  <<  <   1  2   >  >>
Abarat - Kniha druhá (Clive Barker)
BB Art s.r.o., Praha, 2005, pevná vazba, lamino přebal, výborný stav, 484 stran
do košíku350,-Kč
Abarat - Kniha druhá (Clive Barker)
BB Art s.r.o., Praha, 2005, pevná vazba, lamino přebal, výborný stav, 484 stran
do košíku350,-Kč
Krvavý seznam (P.N.Elrod)
Fantom Print, Ostrava, 2006, 1.vydání, Vampire Files 1, brožovaná, výborný stav, 224 stran
do košíku120,-Kč
Krvelačné bestie (Jacques Vergés)
Art Press servis, Praha, 1994, 1.vydání, laminovazba, velmi dobrý stav, 213 stran
do košíku150,-Kč
Lupiči mrtvol, nebožtíci a dalšíduchařské lahůdky (Fredrick Drimmer)
IKAR, Praha, 1995, originální pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 448 stran, 1.vydání
do košíku90,-Kč
Na konci číhá smrt (R.L Stine)
SIGNET, Brno, 1996, 1. vydání, originální laminobrožovaná vazba, velmi dobrý stav, 147 stran.
do košíku40,-Kč
Orlakovy ruce (Maurice Renard)
Ivo Železný, Praha, 1991, brožovaná, velmi dobrý stav, 112 stran
do košíku45,-Kč
Rukověť lovce draků (Adélie vin Helsin)
Volvox Globator, Praha, 2009, originální laminovaná vazba, výborný stav, první vydání, z anglického originálu The Drahon Hunter s s Handbook přeložila Klára Pyšková, ilustrace Miles Leves, Text Martin Howard, Redakce Frank Hopkinsen, výtvarné řešení John Heritage. Přiložen dopis Adélie Na cestě mimo náš svět, přiložen dopis od Delugpa z kláštera KÜnbeng, Tibet.
do košíku399,-Kč
Rukověť lovce draků (Adélie vin Helsin)
Volvox Globator, Praha, 2009, originální laminovaná vazba, výborný stav, první vydání, z anglického originálu The Drahon Hunter s s Handbook přeložila Klára Pyšková, ilustrace Miles Leves, Text Martin Howard, Redakce Frank Hopkinsen, výtvarné řešení John Heritage. Přiložen dopis Adélie Na cestě mimo náš svět, přiložen dopis od Delugpa z kláštera KÜnbeng, Tibet.
do košíku399,-Kč
Rukověť lovce draků (Adélie vin Helsin)
Volvox Globator, Praha, 2009, originální laminovaná vazba, výborný stav, první vydání, z anglického originálu The Drahon Hunter s s Handbook přeložila Klára Pyšková, ilustrace Miles Leves, Text Martin Howard, Redakce Frank Hopkinsen, výtvarné řešení John Heritage. Přiložen dopis Adélie Na cestě mimo náš svět, přiložen dopis od Delugpa z kláštera KÜnbeng, Tibet.
do košíku399,-Kč
  <<  <   1  2   >  >>