Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Komiks
  <<  <   1  2   >  >>
Aréna ()
Pressfoto, Praha, 1990, sešitová vazba, výborný stav, obálka a grafická úprava Pavel Jehlička, obsah komiksu: Aréna, Trosečníci z RA super, Mistra Looping, Vakcína CN 078, Dva roky prázdnin,50 stran.
do košíku90,-Kč
Aréna kreslených příběhů (Pechar, Pištěk)
Pressfoto, Praha, 1990, orig. brož. sešitové vydání, výborný stav, kreslí Jan Pištěk, Aréna - edice kreslených příběhů, sešit 2, obálka, kresba na obálce a grafika Pavel Jehlička.
do košíku95,-Kč
Aréna kreslených příběhů (Pechar, Pištěk)
Pressfoto, vydavatelství ČTK, orig. brož. sešitové vydání, sešit č. 1, 1. vydání, 1990, obálka, kresba na obálce a grafika Pavel Jehlička, výborný stav.
do košíku95,-Kč
Aréna kreslených příběhů ()
Pressfoto, Praha, 1990, sešitová vazba, velmi dobrý stav, obálka, kresba na obálce a grafická úprava Pavel Jehlička, obsah komiksu: Aréna, Trosečníci z RA super, Lux a Delux, Mistra Looping, Smrt cestovatele Ibarrety, Kapitoly slušného chování, 50 stran.
do košíku30,-Kč
Kometa ()
Svépomoc Praha, neperiodická publikace, 1990, orig. brož. sešit. vydání, výborný stav, (Tajemství Enny, Ztracený svět, Plamínek z podlesí, Goro, přítel makaků, O bozích a lidech, Bezhlavý jezdec)Autoři kreseb Krásný, Žilák, Čermák, Petráček, Gemrot, Štěpánek.
do košíku90,-Kč
Kometa ()
Svépomoc, Praha, 1989, sešitová vazba, výborný stav, grafická úpava M. Sádlová, Obsah komiksu: Tajemství Enny, Ztracený svět, Jezevčík Bobo, O bozích a lidech, Operace Neptun, Bezhlavý jezdec, 48 stran.
do košíku100,-Kč
Kometa 1/89 ()
Svépomoc, Praha, 1989, orig. brož. sešitové vydání, velmi dobrý stav, (tajemství zlatého koně, Robot II, Chata v jezerní kotlině, Jezevčík BOBO, Válka s mloky), autoři kreseb: Saudek, Novák, Čermák, Ceplecha, Štěpánek.
do košíku100,-Kč
Kometa 1/89 ()
Svépomoc, Praha, 1989, orig. brož. sešitové vydání, velmi dobrý stav, (tajemství zlatého koně, Robot II, Chata v jezerní kotlině, Jezevčík BOBO, Válka s mloky), autoři kreseb: Saudek, Novák, Čermák, Ceplecha, Štěpánek.
do košíku100,-Kč
Kometa 3/89 ()
Svépomoc, Praha, 1989, orig. brož. sešitové vydání, velmi dobrý stav, (tajemství zlatého koně, Robot II, Chata v jezerní kotlině, Tulácká pohádka, Válka s mloky), autoři kreseb: Saudek, Novák, Čermák, Ceplecha, Štěpánek.
do košíku70,-Kč
Kometa 4/89 ()
Svépomoc, Praha, 1989, orig. brož. sešitové vydání, velmi dobrý stav, (Modrá rokle, Inspektor Rott, Robot II, Chata v jezerní kotlině, O bozích a lidech, Tři kluci a madona,Válka s mloky, autoři kreseb: Saudek, Novák, Čermák, Štěpánek, Gemrot.
do košíku100,-Kč
  <<  <   1  2   >  >>