Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Bibliofilie
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   >  >>
3 zpěvy (Dy, Hora, Hrubín)
Československý spisovatel, Praha, 1973, orig. brož. vazba, velmi dobrý stav, typo Hlavsa, 34 stran, první vydání, náklad 5000 výtisků (Viktor Dyk - Země mluví, Josef Hora - Zpěv rodné zemi, Fr. Hrubín - Dřevo se listem odívá), kresby Jan Zrzavý.
do košíku150,-Kč
A bourali vesele to Rakousko zpuchřelé... (Dr. Malá Jaromír)
Pokroková revue NOVÉ ČECHY, Praha, 1929, sešitová vazba, autor obálky Hulínský Jan, velmi dobrý stav, zažloutlé listy.
do košíku100,-Kč
Adónis (La Fontaine)
Fr.Borový, Praha, 1948, obálka, vazba, typograf. úprava Zd. Seydl, 3 300 výtisku, pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, 48 stran, přeložil Vladimír Holan, šest kreseb Karla Pokorného, edice Epilion
do košíku280,-Kč
B.M.Kulda (Moravské národní pohádky)
Alois Hynek, Praha, 1947, náklad 7.000 ks., pevná vazba, velmi dobrý stav, ilustrace Adolf Zábranský, 124 str.
do košíku400,-Kč
Balada o očích topičových (Jiří Wolker)
Václav Petr, praha, 1933, orig. brožovaná vazba, vazba lehce ušmudlaná, velmi dobrý stav, 5 stran.
do košíku150,-Kč
Balady (Goethe)
Odeon, Praha, 1976, celokožená vazba, výborný stav, Překlad Otokar Fischer, přebal, vazbu a grafickou úpravu navrhl Roman Rogl.
do košíku200,-Kč
Básně (Toman Karel)
Státní nakladatelství krásně literatury a umění, edice Skvosty, Praha 1962, originální celokožená vazba, 10,5x14,5cm, výborný stav, k vydání připravil Píša, ilustrace a vazba Wielgus Jindřich, grafika Sklenář, náklad 7000 výtisků.
do košíku250,-Kč
Básně (Toman Karel)
Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1962, orig. celokožená vazba, výborný stav, k vydání připravil Píša, ilustrace a vazba J. Wielgus, grafika Sklenář, náklad 7000 výtisků.Edice Skvosty - svazek 29
do košíku250,-Kč
Básně (Jaroslav Seifert)
Družstevní práce, Praha, 1929, portrét Rudolf Kremlička - světlotisk, úprava a obálka Karel Teige, převazba, vevázána obálka, velmi dobrý stav, 147 stran, sbírka Generace.
do košíku550,-Kč
Básně - Malé básně v próze (Charles Baudelaire)
Mladá Fronta, Praha, 1967, 2. vydání, originální celoplátěná vazba s přebalem, přebal pošpiněný, odřený, jinak velmi dobrý stav, ilustrace Jaroslav Vožniak, 124 stran
do košíku180,-Kč
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   >  >>