Košík
Položek: 0
Cena: 0,-Kč
Přihlášení
Uživatel: Nepřihlášen
Registrovat Přihlásit
       
Vykupujeme knihy ze všech oborů, platíme hotově, nebo přijímáme do komisního prodeje.
 Seřadit podle   jak   položek 
cesta: /Katalog knih/Německé knihy
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   >  >>
800 Jahre Freyung ()
Stadtrat Freyung, Freyung, 1954, originální celoplátěná vazba bez přebalu, první stránka popsaná (věnování), výborný stav, 144 stran.
do košíku500,-Kč
Aktiv und gesund durch die magischen Qigong-Kugeln aus China (Hans Höting)
Deutscher Spurbuchverlag, Baunach, 1994, třetí nezkrácené vydání, originální brožovaná vazba, velmi dobrý stav, 46 stran.
do košíku20,-Kč
Album für Freunde deutscher Belletristik ()
Theodor Bläsing, Erlangen, 1836, 1. Bändchen, Album 1-13, v zadní části Zeitschrift, velmi dobrý stav, převazba, vazba ušpiněná a s ohnutými a ošoupanými rohy, hřbet v horní části natržen, ušpiněné a zažloutlé listy, ohnuté rohy, 208 stran + Zeitschrift 24 stran, (uloženo německé rarity)
do košíku350,-Kč
Angélique - Die Rebellin (Anne Golon)
Blanvalet, Berlin, 1961, originální celoplátěná vazba s přebalem, přebal mírně potrhaný na okrajích, velmi dobrý stav, 607 stran.
do košíku120,-Kč
Anton van Dyck ()
Verlag von E.A. Seemann, Leipzig, neuveden rok vydání, acht farbige Gemälde-Wiedergaben, mit einer Einleitung von Artur Seemann, velmi dobrý stav, volně vložené listy v papírovém obalu, obal lehce poškozen (pomačkán, ohnuté rohy, na zadní straně ušpiněn), listy lehce zažloutlé a mírně zašpiněné od užívání, strany nečíslovány (uloženo německé rarity)
do košíku1100,-Kč
Aschenbrödel (V. B. Jiránková)
Orbis Pictus, Brno, 1991, tištěno v ČR, originální pevná laminovazba (rozkládací obrázky), výborný stav, 12 stran.
do košíku120,-Kč
Aschenbrödel (V. B. Jiránková)
Orbis Pictus, Brno, 1991, tištěno v ČR, originální pevná laminovazba (rozkládací obrázky), výborný stav, 12 stran.
do košíku120,-Kč
Auf dem Felde der Ehre (Henryk Sienkiewicz)
Globus Verlag GmbH, Berlin, listy zažloutlé až nahnědlé, originální celoplátěná vazba polepená papírovou obálkou, vazba zašpiněná a odřená, velmi dobrý stav, 376 stran.
do košíku50,-Kč
Augsburg ()
Gondrom Verlag, Bidlach, 1988, text k obrázkům v němčině, angličtině a francouzštině, originální pevná laminovazba, výborný stav, 112 stran.
do košíku80,-Kč
Bad Köstritz ()
Erhard Lemm Gera, Bad Köstritz, 1992, první vydání, fotografie Frank Schenke Gera, text Oberstudienrat Horst Schwarz Bad Köstritz, originální pevná laminovazba, výborný stav, 48 stran.
do košíku100,-Kč
  <<  <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   >  >>